Filtry

Filters
Wysokość kalenicy
Materiał wykorzystany do produkcji konstrukcji
Rodzaj szklarni
Szklarnie tunelowe

Odkryj nasz wybór tunelowych szklarni ogrodowych w najlepszych cenach. Szklarnia tunelowa składa się z konstrukcji z rurek, wykonanych przeważnie ze stali ocynkowanej, oraz z foli zabezpieczonej przed promieniowaniem UV. Dzięki doskonałemu stosunkowi jakości do ceny, szklarnie tunelowe chronią Twoje uprawy przed niekorzystną pogodą, wiatrem i wa...

Odkryj nasz wybór tunelowych szklarni ogrodowych w najlepszych cenach. Szklarnia tunelowa składa się z konstrukcji z rurek, wykonanych przeważnie ze stali ocynkowanej, oraz z foli zabezpieczonej przed promieniowaniem UV. Dzięki doskonałemu stosunkowi jakości do ceny, szklarnie tunelowe chronią Twoje uprawy przed niekorzystną pogodą, wiatrem i wahaniami temperatury. Szklarnie tunelowe są doskonale przystosowane do uprawy delikatnych roślin i warzyw, pozwolą Ci wysiać rośliny w wybranym terminie bez obawy o przymrozki. Szklarnie tunelowe są również bardzo łatwe do zainstalowania.
Szklarnie tunelowe oferują szeroką gamę rozmiarów, materiałów i możliwości uprawy.
Aby wybrać właściwą szklarnię tunelową, należy najpierw ocenić, ile miejsca będzie potrzebne do uprawy. Następnie należy dokonać wyboru grubości folii, im grubsza folia, tym bardziej jest ona odporna. Radzimy wybrać folię wzmocnioną, by uniknąć prucia się folii w razie jej uszkodzenia.
Na Moja-szklarnia-ogrodowa.pl znajdziesz szeroki wybór szklarni foliowych gwarantujących wytrzymałe i trwałe konstrukcje. Aby zapewnić dobrą odporność konstrukcji na wiatr, zalecawy zakotwienie szklarni do podłoża.

Więcej

Szklarnie tunelowe

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów